Skambinkite
>Gastro vakuumo indai

Gastro vakuumo indai

Maisto savybes išlaikykite net 4 kartus ilgiau! Status Horeca indeliai yra pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, todėl yra saugūs naudoti maisto pramonėje, o kartu yra saugu dėti į šaldiklį, galima naudoti mikrobangų krosnelėje, BPA free. Svarbu, kad maisto konteineriai būna didelio litražo ir puikiai išnaudoja jų viduje esančią vietą. Indeliai y...
Maisto savybes išlaikykite net 4 kartus ilgiau! Status Horeca indeliai yra pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, todėl yra saugūs naudoti maisto pramonėje, o kartu yra saugu dėti į šaldiklį, galima naudoti mikrobangų krosnelėje, BPA free. Svarbu, kad maisto konteineriai būna didelio litražo ir puikiai išnaudoja jų viduje esančią vietą. Indeliai yra lengvai valomi ir nesugeria spalvų ar maisto  Status Gastro indeliai yra užsakomi ir pristatomi pagal užsakymą. Dažniausiai pristatymas trunka 1-2 savaites. Užsakant didesnius kiekius indelių taikomos nuolaidos. 
Rūšiuoti pagal:
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Restoranams reiktų kreiptis - įsigyjant didesnius kiekius, galėsime pasiūlyti ir geresnes kainas. Kartais galima suderinti prekių išbandymą. Konsultantai tikrai patars ir atsakys į jums kylančius klausimus, bei tai yra greičiausias būdas rasti būdą į gerus sprendimus.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai.
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele