Skambinkite
>>STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
92,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

STATUS HV500 VAKUUMATORIUS

Status HV500 tai populiariausias maisto vakuumatorius skirtas namams Lietuvoje. Vakumatorių galima naudoti su vakuumavimo maišeliais, taip pat vakumavimo „rulonėliais rankovėmis“ bei vakumavimo indais. Su komplektacijoje esančiu vamzdeliu, lengvai ištrauksite orą ir užsandarinsite STATUS vakuumavimo indelius ar butelių kamšteliu.  Komplekte rasite pirmam naudojimui reikalingus priedus: 5 didelius vakumavimo maišelius, 5 mažus maišelius, platų roloną, rankovę, siaurą ruloną-rankovę, patogų maišelio kirpiklį, specialų antgalį. Slovėniškas vakuumatorius pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

STATUS HV500 VAKUUMATORIUS turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


STATUS HV500 VAKUUMATORIUS
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
STATUS
Modelis
Status HV500
Pagaminta
Slovėnija
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Galia
42 W
Svoris (Brutto)
4.5 kg
Vartotojo instrukcija
Lietuviška
Komplektacija
Į komplektą įeina 2 skirtingų dydžių maišelių komplektai, bei 2 skirtingo pločio rulonų komplektai, specialus antgalis (žarnelė), skirtas naudoti su vakuumavimo indeliais bei dangteliais.
Ar galima naudoti su vakuumavimo maišeliais?
Taip
Ar galima naudoti su vakuumavimo rankovėmis?
Taip
Maksimalus maišelio dydis
28 cm
Našumas
14 l min
Slėgis
750 mbar
Ar patogu vakuumoti skysčių turinčius produktus?
Specialiai nepritaikyta
Spalva
Balta
Ar galima lengvai vakumuoti indelius?
Taip

STATUSAS HV500 vakumatorius - puikus pasirinkimas namams. Jis skirtas kokybiškai suvakuumuoti būtent sąlygnai nedideliems šeimos maisto kiekiams. Prireikus vakumatorius puikiai susitvarko ir su didesniais iššūkiais, kaip medžioklės, sodo ar žvejybos gėrybėmis, tačiau jis nėra skirtas profesionaliai virtuvei ir darbui po 12h per dieną. Pasikartosime – tai puikus ir kokybiškas pasirinkimas namams.

Su Status HV500 vakuumatoriumi galite naudoti maišelius, vakumavimo rankoves arba vakuumavimo indus:
1) Vakuumavimo maišeliai dažniausiai yra greičiausias ir patogiausias pasirinkimas, tačiau jų naudojimas yra mažiausiai taupus. Taip yra todėl, kad vakuumavimo maišeliai būna standartinio dydžio, o namie dažnai tenka susidurti su skirtingais produktais, kuriuos norite užvakumuoti. Todėl reikia turėti ir didesnių ir mažesnių maišelių, taip pat jei vakuumuosite kažką itin smulkaus, tiesiog neišnaudosite maišelio vietos. Tačiau maišelių nereikia papildomai užlyditi ir su jais vakuumavimo procesas yra sparčiausias ir patogiausias.

2) Vakuumavimo rulonėliai dar vadinami vakuumavimo rankovėmis. Jie pagaminti iš tokios pat medžiagos, kaip ir maišeliai, tačiau pagrindinis skirtumas, kad jų neriboja ilgis. Tai yra jūs turite kelių metrų ilgio „rankovę“, ir atsikerpate tokio ilgio kokio norite, koks yra geriausias būtent tuo metu vakuumuojamam maistui. Tačiau natūralu, kad vakuumatoriaus dėka reikia papildomai 1 galą užlyditi. Įgudus tai trunka ~10-15 sekundžių ilgiau nei, kad vakuumuojant su maišeliais.

3) Maisto vakuumavimo indeliai skirti trumpam maisto gerųjų savybių prailginimui. Jei su maišeliais ar rulonėliais jūs galite iki 6 kartų pratęsti maisto aukščiausias savybes, jų galiojimą ir taip užšaldžius labai ilgą laiką turėti kokybišką maistą. Tai su vakuumavimo indeliais jūs maisto gerąsias savybes prailginsite kelioms dienoms. Tačiau tai itin patogu, greita ir praktiška jei ruošiate maistą vaikams į mokyklą, sau į darbą, į kelionę, išvyką į gamtą ir panašiai. Kodėl ten turėtumėte valgyti „pastovėjųsi“ maistą? Vakuumavimo indeliai padės išspręsti šią problemą.


Status maisto vakuumatorius HV500 yra sukurtas ir pagamintas Slovėnijoje. Turi 2 metų garantiją.

STATUSAS HV500 yra skirtas vartotojams, kurie mėgsta paprastumą, tačiau vis dar reikalauja tobulumo iš jų laikomų maisto produktų. Vakumatorius yra kompaktiško dydžio, todėl lengvai telpa net mažose virtuvėse. Tai puikus pasirinkimas šeimoms, gyvenančių miestuose, vertinančioms kokybišką, sveiką maistą, reikalaujančioms ne tik „pilno pilvo“, tačiau ir kad būtų skanu ištisus metus.

STATUSAS HV500 turi šias savybes:

Automatinio maisto vakuuminio pakavimo funkcija (paspaudus 1 mygtuką, vakuumatorius ištraukia orą iš maišelio ar pakuotės, kai jis pasiekia neigiamą -750 mbar slėgį)
Rankinio vakuumavimo funkcija , kuri skirta jautrių ir minkštų maisto produktų vakumavimui (procesas sustabdomas rankiniu būdu)
Su „žarnele“, kurią rasite komplekte galima lengvai vakumuoti indelius
Turi apsauginį konteinerį vakuumuojamo maisto skysčio pertekliui pašalinti.
Su vakuumatoriumi galima atlikti daugiau nei 10,000 pilnų vakuumavimo ciklų.

Iš karto Status HV500 vakuumatoriaus komplekte rasite

    1vnt STATUSAS HV500 vakuuminis pakavimo aparatas.
    1vnt siaurą vakumavimo rankovę, ritinį, dydis 200 x 1500 mm.
    1 plačią vakumavimo rankovę, dydis 280 x 1500 mm.
    3 maži vakuuminiai maišeliai, dydis 200 x 280 mm.
    3 dideli vakuuminiai maišeliai, dydis 280 x 360 mm.
    Priedas „žarnelė su antgaliu“ vakuumavimo indeliams.
    Patogus peiliukas pritaikytas vakuumavimo rulonėliams.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.