Skambinkite
Informacija apie Vakumatorius.lt - dabar vakuumatoriai internetu

Apie mus

Vakumatorius.lt yra Borvus įmonių grupės narys. Parduotuvėje rasite laiko patikrintus ir kokybiškus Status ir Princess vakumatorius. Tai vieni populiariausių Lietuvoje vakuumatorių pasižymintys solidžia kokybe, paprastumu ir patikimumu. Kartu turime vieną plačiausių Lietuvoje vakuumavimo maišelių ir priedų vakuumatoriams pasirinkimą. 

Mes esame visada pasiruošę jums parodyti ir padėti, jei tik turėsite klausimų kaip naudotis vakuumatoriumi. Tačiau nors pradžioje natūralu, kad ir kyla klausimų, tačiau pastebėjome, kad žmonės pabandę vakuumuoti maistą 2-3 kartus po to jau patys gali puikiai parodyti kaip naudotis ir rekomenduoti kitiems. Tai yra svarbiausia, kad vakuumavimas yra labai paprastas ir patogus, todėl yra tinkamas praktiškai visose kokybišką maistą vertinančiose šeimose.

Visiems maisto vakuumatoriams taikoma oficiali 2 metų garantija. 

Visus vakuumatorius turime sandėlyje, todėl pristatome labai greitai visoje Lietuvoje. Galima nemokamai atsiskaityti ir grynaisiais kurjerio pristatymo metu.

Nesvarbu ar esate medžiotojas, ūkininkas, geriausia kulinarė ar tiesiog nenorite valgyti bet ko – vakuumatorius jums padės išlaikyti maistą šviežią ir skanų namuose ir kelionėse. Tai labai patogu, praktiška, paprasta ir skanu.

Ačiū, kad domitės kokybiška technika, o jei tik turėsite klausimų ar atsiliepimų apie vakuumavimą visada prašome jums patogiu būdu kreiptis į mus ir su malonumu padėsime rasti geriausią sprendimą ir kartu pasidžiaugsime skaniais rezultatais.

Partneriai:

Warranty partner
SB Lizingas partner
Venipak partneriai

Taip pat visada galite kreiptis jei ieškote buitinės technikos ar dovanų. Turime daugiau nei 10 specializuotų įvairiausių sričių parduotuvių ( fotoepliatoriai , Thomas dulkių siurbliai, Beurer kūno masažuokliai, Braun Barzdaskutės ir daugelis kitų), todėl visada pasistengsime padėti rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kokybišką sprendimą.