Skambinkite
Maisto vakuumatoriai

Maisto vakuumatoriai

Kam? Nes namuose suvakuumuotas maistas lieka šviežas, kvapnus, skanus ir išsaugo naudingas savybes daug (bent 5-6 kartus) ilgiau, nei įprastai. Taigi valgome skaniau ir geresnį maistą. Todėl net pavyzdžiui turint sezoninių gėrybių perteklių – jo nereikia išmesti, priverstinai iškart suvalgyti, o galima kokybiškai išsaugoti tam laikui, kai norės...
Kam? Nes namuose suvakuumuotas maistas lieka šviežas, kvapnus, skanus ir išsaugo naudingas savybes daug (bent 5-6 kartus) ilgiau, nei įprastai. Taigi valgome skaniau ir geresnį maistą. Todėl net pavyzdžiui turint sezoninių gėrybių perteklių – jo nereikia išmesti, priverstinai iškart suvalgyti, o galima kokybiškai išsaugoti tam laikui, kai norėsite.
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Prekių filtravimas
Gamintojas
Kaina
Našumas
Maksimalus maišelio dydis
Ar patogu vakuumoti skysčių turinčius produktus?
Ar galima lengvai vakumuoti indelius?

Pagaminta: Slovėnija. Pristatymas: 1-2 darbo dienos. Našumas: 14 l..

Status HV500 tai populiariausias maisto vakuumatorius skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
92,00 €
AKCIJA

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
69,00 €
59,00 €

Pagaminta: Slovėnija. Pristatymas: 1-2 darbo dienos. Našumas: 22 l..

Techniniai duomenys: Dvigubas vakuuminis siurblys Vakuumas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
182,00 €

Našumas: 8l.

Techniniai duomenys: Siurblio tūris: 8 litrai/min Vakuuminis...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
53,00 €
AKCIJA

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
299,00 €
264,99 €
AKCIJA

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
79,00 €
66,98 €
AKCIJA

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
109,00 €
99,00 €
AKCIJA

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
109,00 €
99,00 €
AKCIJA

NET 5 metų garantija! Status Provac 360 yra...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
515,00 €
409,00 €

Itališkas Reber 9340N vakuumavimo aparatas skirtas namams....
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
159,00 €

Artus v06 magnetiko tai patogus kompaktiškas vakuumatorius...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
79,00 €

Artus v08 tai patogus, vidutinės galios nedidelis...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
99,00 €
Rodoma 1 - 12 iš 18 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maisto vakumatoriai yra pritaikyti vakuumuoti mėsą, grybus, žuvį, vaisius, daržoves ir miško gėrybes. Tai yra paprasta, tačiau didžiausi vakuumavimo privalumai yra itin reikšmingi. Maistui skirti vakumatoriai ženkliai prailgina maisto gerąsias savybes ir maisto saugojimo laiką. Taigi su vienu paprastu įrenginiu ir keliomis minutėmis savo laiko, galėsite mėgautis natūraliu vaisių, žuvies, sūrio ar mėsos gaminių skoniu visą žiemą. Maistas neišdžius, nesuvys, nepraras aromato ir vitaminų. Taigi liks skanus. Kaip išsirinkti vakuumatorių maistui: 1) Patogiausias būdas – kreipkitės į mūsų konsultantus ir vieno skambučio ar elektroninio laiško pagalba jums išsamiai ir iš realios patirties patars, geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį vakuumatorių. 2) Pagalvokite ką ir kiek vakumuosite. Jei vakuumuosite namuose ir nelabai didelius kiekius gan sausų produktų, tada galima rinktis paprastesnius vakuumavimo aparatus. Jeigu yra poreikis didesniam kiekiui vienu metu suvakuumuoti, jeigu vakuumuosite drėgnus, virtus, šlapius produktus – tada patartume rinktis vakuumatorių, kuris yra tinkamas skysčiams ir turi didesnę ištraukimo galią. Maisto vakuumatoriams galite naudoti maišelius, rulonėlius ar indelius. Privalumai:a) vakuumavimo maišeliai padeda greičiau atlikti vakuumavimą. Tačiau jie yra standartinio dydžio, todėl ne visada gali atitikti jūsų poreikius ir naudojasi mažiau taupiai.b) vakuumavimo rulonėliai naudojasi taupiai ir galite pasirinkti jų ilgį. Tačiau vakuumavim procesas vyksta truputi lėčiau, nes su vakuumatoriumi reikia užlyditi abu rulonėlio/rankovės galus. Tai nėra sudėtinga, tačiau atima papildomai kelias sekundes.c) vakuumavimo indai arba dangteliai skirti trumpam vakuumavimui. Jie puikiai tiks porai dienų, jei ruošiate sau maistą į darbą. Maistą vaikams į mokyklą. Ruošiatės į gamtą. Tai puikus, tvirtas ir patogus būdas turėti kokybišką naminį maistą ar gėrybes su savimi. Paprasta, tačiau novatoriška, gražiai atrodo ir išsaugo skonines savybes – todėl šie priedai kartais labai praverčia.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai.
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele