Skambinkite
Pratęsta garantija vakumatoriams

Vakumatorių draudimas/garantijos pratęsimas

Visas prekes, kainuojančias daugiau nei 50 eurų galime apdrausti arba suteikti papildomą garantiją iki 5 metų (tai yra 2 standartinės garantijos metai + 5 papildomi = viso 7 metus technika jums turi tarnauti be priekaištų.

Visą reikiamą informaciją rasite mūsų oficialaus partnerio http://www.spac.lt/ arba klauskite mūsų.

Kaip sakoma atsarga gėdos nedaro, o mes pridursime, kad jeigu tikrai naudosite aktyviai ir dažniau nei statistinis vartotojas, tada jums atsiranda ir ekonominė prasmė pratęsti garantiją. Taip yra, todėl, kad net ir pati kokybiškiausia vakumavimo technika - nėra amžina.

Visa tai iliustruosime pavyzdžiu: Vakumatoriaus kaina tikrai yra 70 eurų. Vakumatoriaus standartinė garantia yra 2 metai. Tačiau jūs planuojate dažnai ir dideliais kiekias vakumuoti maistą ar daržoves. Todėl vos už 17 eurų pratęsus garantią dar 5 metams jau turėsime 7 metus. Todėl tarkime jei vakumatorius sugestų po 6 metų po pirkimo - jūs atgautumėte visus 70 eurų ir galėtumėte nusipirkti naują vakumatorių.

Draudimas skaičiuojamas % nuo sumos, priklausomai kokį planą pasirinksite. Tai reiškia, kad yra prasmė už porą eurų prasitęsti garantiją. Jeigu pratęsite garantiją - jūs būsite tikri, kad pasirinktu laikotarpiu jums nebereiks papildomai investuoti ir turėsite veikiančią techniką, kuri kokybiškai teiks jums naudą ir malonumą.

KĄ GARANTUOJA PRATĘSTA GARANTIJA IR PIRKINIO DRAUDIMAS?
·         Pratęsta garantija yra analogiška gamintojo suteiktajai garantijai, tik galioja ilgiau.
·         Pirkinio draudimas garantuoja Jūsų pirkinio keitimą ar remontą net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytiems įvykiams.

Pirkinio draudimas:
Įsigalioja pirkinio įsigijimo dieną ir galioja pagal pasirinktą planą 1 arba 2 metus.

O JEIGU DAIKTĄ DOVANOSIU?
Ketinate savo pirkinį kam nors perleisti ar iškart padovanoti? Puiku, tuomet pratęstos garantijos ar pirkinio draudimo teisės taip pat atiteks kitam asmeniui. Tokiu atveju prašome informuoti SPAC.lt, ir mes išduosime naują pratęstos garantijos sutartį kito asmens vardu.